Wypowiedź Trenera I zespołu Adama Drozdowicza

*️⃣ Jak Trener oceni dotychczasowy okres przygotowań?

Od początku przygotowań ciężko pracujemy. Jestem zadowolony, ponieważ realizujemy wszystkie aspekty przygotowania motorycznego i taktyczno-technicznych na jednostkach treningowych. Udaje się nam wymiernie przekładać te założenia na dotychczasowo rozegrane mecze kontrolne. Jedynym mankamentem jest niedyspozycja kilku zawodników ze względu na kontuzje i sprawy osobiste.

*️⃣ W zespole mamy kilka nowych twarzy, jak Trener dotychczas oceni ich przydatność dla zespołu?

Przed startem sezonu 2021/2022 chcieliśmy zwiększyć kadrę a także podnieść jej jakość. Zrealizowaliśmy te cele a każdy z nowych zawodników jest wartością dodaną. Doświadczenie zebrane przez nowych zawodników na wyższych szczeblach rozgrywkowych z pewnością przełoży się na jeszcze lepszą grę całego zespołu.

*️⃣ Jaki jest cel drużyny na ten sezon?

Przede wszystkim dobra i skuteczna gra, która zagwarantuje nam możliwość walki o punky w każdym meczu. Dzięki temu będziemy mogli się bić o najwyższe cele.