Zwycięstwo z Lechią

Zdziesiątkowany zespół Noteci bez kontuzjowanych Siemieniewskiego, Kiny, Jaworskiego oraz pauzującego za kartki Brody, a także po ciężkim środowym meczu z Jastrowiem pojechał do Kostrzyna na mecz z miejscową Lechią.

Początek meczu wyrównany z lekką przewagą gospodarzy jednak z minuty na minutę zespól Noteci grał coraz lepiej czego efektem był gol zdobyty przez Krystiana Jarosz w 30 minucie meczu po dośrodkowaniu M.Ryżka z rzutu rożnego. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po zmianie stron inicjatywa należała już do naszego zespołu. W 80 min. akcję lewą stroną przeprowadził debiutujący w tym sezonie w drużynie seniorów Olgierd Mula, który doskonale wyłożył piłkę na 14 metr do Roberta Maja, a ten ustalił wynik meczu na 2-0. Debiut w V-lidze zaliczyli też M.Ostromecki oraz O.Wyrwa zawodnicy drużyny juniorów, których trener Drozdowicz sukcesywnie stara się wprowadzać do pierwszego zespołu.
Następny mecz nasza drużyna rozegra na własnym boisku z liderem Concordią Murowana Goślina. Zapraszamy 02.11.2019 roku o godz.14.00.

Lechia Kostrzyn- Noteć Czarnków 0-2

Bramki: K.Jarosz 30′, R.Maj 80′

Skład Noteci;
Ostromecki ,Warykasz, Kamiński, Sochalski [Wyrwa], Michałowski, Wachowiak [M.Ostromecki], Magdziarz [Pompała], Ryżek