ZWYCIĘSKA INAUGURACJA

Kiedy rok temu jechaliśmy jako beniaminek ligi na inaugurację do Skoków byliśmy pełni nadziei na sukces. Nasze oczekiwanie nie przełożyły się na rzeczywistość, a jak się skończyło każdy pamięta. Tym razem wzmocnieni kilkoma zawodnikami oraz po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym ruszyliśmy do Skoków po trzy punkty. Cel został zrealizowany!

Był to typowy mecz walki, oba zespoły głodne gry o ligowe punkty nie odpuszczały żadnej piłki. W 20 minucie po doskonale rozegranym rzucie wolnym bramkę dla Noteci zdobywa Łukasz Broda. Do przerwy wynik się nie zmienia, prowadzimy. Po zmianie stron na indywidualną akcje decyduje się Piotr Przygocki i zostaje sfaulowany w polu karnym. Rzut karny na bramkę zamienia Krystian Feciuch. Gospodarze odpowiadają przepiękną bramką z rzutu wolnego i mamy 2-1. Zawodnicy Wełny za wszelką cenę dążą do wyrównania i w jednej z sytuacji sędzia dyktuje rzut karny, który jednak znakomicie broni Wojtek Olesiński. Do końca wynik się nie zmienia i mamy upragnione 3 pkt.

W najbliższą sobotę o godz.17.00 gramy u siebie ze Spartą Złotów. Zapraszamy!