Zła passa przerwana!

Ostatniego dnia sierpnia odbył się mecz 4. kolejki V ligi. Do Czarnkowa przyjechała ostatnia w tabeli Sparta Oborniki. Zapraszamy do krótkiej relacji z tego meczu.

Noteć przystępowała o tego meczu w roli faworyta. Zespół gości przyjechał z zerowym dorobkiem punktowym. Ponadto drużyna z Obornik nie zdobyła jeszcze w tym sezonie bramki. ” Nie możemy nikogo w tej lidze lekceważyć” – Mówił przed meczem trener Adam Drozdowicz. Mecz od początku należał do zielono-białych. Sytuacje tworzyły się jedna za drugą. Już w 9. minucie bramkę po indywidualnym rajdzie strzelił Szymon Wachowiak. W 13 minucie tuż przed polem karnym Sparty sfaulowany został pomocnik Noteci Kamil Magdziarz, a zawodnik gości otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę. Do rzutu wolnego podszedł sam poszkodowany i podwyższył prowadzenie na 2-0. Jeszcze tuż przed przerwą padł trzeci gol autorstwa Bartosza Jaworskiego i Noteć schodziła do szatni z trzybramkową zaliczką. Druga połowa była dalszym popisem drużyny trenera Drozdowicza, która kontynuowała ostrzeliwanie bramki Sparty. Należy jednak zaznaczyć, że od 54. minuty Sparta Oborniki grała już nie w „10”, a w dziewiątkę – po drugiej żółtej kartce za faul na Jędrzeju Siemieniewskim. W drugiej połowie dla Noteci strzelali: Jędrzej Siemieniewski (k), Szymon Wachowiak, Bartosz Jaworski x2 oraz Robert Maj.

MKS Noteć Czarnków 8-0 Sparta Oborniki

Skład: – Karol Ostromecki – Łukasz Broda(55′ Kamul Szeszuła), Damian Kamiński, Mikołaj Michałowski, Patryk Warykasz(46′ Konrad Lipiński) – Mateusz Ryżek(55’Hubert Sochalski), Kamil Magdziarz(65′ Marcin Chmielewski), Jędrzej Siemieniewski (60′ Jakub Frieske) – Marek Pompała(46′ Robert Maj, Bartosz Jaworski, Szymon Wachowiak

Kolejny mecz seniorów odbędzie się w piątek 06.09 o godzinie 17.45 w Łobżenicy. Rywalem Czarnkowian będzie miejscowa Pogoń. Serdecznie zapraszamy!