Z Sokołem Pniewy za 3 pkt.

Spadkowicz z 4-ligi postawił ciężkie warunki Noteci zwłaszcza w pierwszej połowie meczu. Początek wyrównany z lekką przewagą posiadania piłki przez gości. W 24 minucie składna akcja Noteci kończy się bramką Kamil Magdziarza po asyście Marcina Chmielewskiego. Następną okazje do podwyższenia wyniku marnuje Bartosz Jaworski, który przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Sokoła.  Po błędzie naszych obrońców w 39 minucie do remisu doprowadza zespól gości i do przerwy mamy 1-1. W przerwie trener Drozdowicz decyduje się na dwie zmiany,co jest strzałem w dziesiątkę, gdyż gospodarze od tego momentu grają znacznie lepiej, czego efektem jest bramka w 48 minucie. Strzelcem bramki Jakub Frieske. W 55 minucie meczu bardzo dobrze sędziujący to spotkanie arbiter, dyktuje rzut karny po zagraniu ręką zawodnika gości. Do piłki podchodzi J.Siemieniewski i mamy 3-1. Bramkę na 4-1 po doskonałym podaniu M.Pompały zdobywa Robert Maj i kolejny mecz bez porażki na swoim stadionie staje się faktem.

MKS NOTEĆ CZARNKÓW – SOKÓŁ PNIEWY 4-1

Bramki dla MKS: Magdziarz, Frieske, Siemieniewski, Maj

Skład Noteci; OSTROMECKI, WARYKASZ (46 BRODA), MICHAŁOWSKI, KAMIŃSKI, KINA, WACHOWIAK [46 MAJ], FRIESKE, SIEMIENIEWSKI (66 RYŻEK), MAGDZIARZ, CHMIELEWSKI (55 POMPAŁA), JAWORSKI (77 SZESZUŁA)

Następny mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski nasi zawodnicy rozegrają w środę 25.09 o godz.16.30 z Wełną Skoki.

Serdecznie zapraszamy kibiców do dopingu!

Zobacz galerię z meczu Sokołem