WYGRANA ZE SPARTĄ OBORNIKI

Według wielu opinii byliśmy faworytem sobotniego spotkania ze Spartą Oborniki. Potwierdziła to pierwsza połowa, w której prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej od naszego przeciwnika.

W tej części meczu Sparta ograniczała się jedynie do kontrataków, które skutecznie rozbijali nasi obrońcy. W 17 minucie meczu na akcję „w stylu Robbena” decyduje się Michałowski i po przepięknym strzale w samo okienko bramki mamy prowadzenie. Można śmiało powiedzieć, że była to jedna z ładniejszych bramek oglądanych przez kibiców w Czarnkowie w ostatnich latach. W 40 minucie Krystian Feciuch ośmiesza trzech obrońców Sparty w ich polu karnym, po czym wykłada piłkę Grygrowi, a ten strzela do pustej bramki na 2-0. Druga połowa to już zupełnie inny mecz. Sparta gra zdecydowanie lepiej i w 58 minucie zdobywa bramkę kontaktową. Od tego momentu oba zespoły grają akcja za akcję, a licznie zgromadzeni kibice mogą zobaczyć wiele niewykorzystanych sytuacji po obu stronach. Kiedy wszyscy czekają na końcowy gwizdek w polu karnym sfaulowany zostaje zawodnik gości, a arbiter bez wahania dyktuje rzut karny. Zawodnik z Obornik strzela jednak nad poprzeczką i mamy czwarte z rzędu zwycięstwo.

SKŁAD NOTECI:

Olesiński, Ziopaja (Rychlewski), Broda, Kamiński, Przygocki, Michałowski (Ostromecki), Feciuch, Frieske (Kwaschnik), Magdziarz, Grygier (Wachowiak), Jaworski (Maj)

W kolejny weekend jedziemy do Chodzieży na mecz z beniaminkiem ligi, miejscową Polonią. Serdecznie zapraszamy!