Twierdza zdobyta

Każda passa ma to do siebie, że kiedyś się kończy. Ostatnią drużyną, która nas pokonała w Czarnkowie była drużyna Sokoła Damasławek, a było to 12 maja 2018 roku.

Dziś ta sztuka udała się Huraganowi Pobiedziska, który zwyciężył 3-0. Początek meczu to ataki Noteci, po których powinna paść przynajmniej jedna bramka i mecz wyglądałby zupełnie inaczej, jednak strzały Wachowiaka, Maja oraz Jaworka doskonale broni rozgrywający swój mecz życia bramkarz Huraganu. W 32 min. na strzał decyduje się zawodnik gości, po którym łatwą piłkę odbija przed siebie Ostromecki, a tam już zostaje dobita przez napastnika Huraganu i mamy 0-1. Kolejny błąd „Ostrego” ma miejsce w 54 minucie, kiedy to po wznowieniu rzuca piłkę pod nogi przeciwnika, a ten podaje do swojego napastnika i mamy 0-2. Od tego momentu z naszych piłkarzy „schodzi powietrze” i inicjatywę przejmują goście. Po jednej z akcji w 66 minucie błąd popełnia Michałowski, który traci piłkę przed własnym polem karnym i goście ustalają wynik na 0-3. Warto odnotować powrót do drużyny po długiej kontuzji Krystiana Jarosza. Okazja do rehabilitacji już w najbliższą sobotę w Wysokiej, gdzie Noteć o godz.15.00 zagra swój kolejny mecz ligowy.

Noteć Czarnków – Huragan Pobiedziska 0-3

Skład Noteci: Ostromecki, Broda, Kamiński, Michałowski, Kina, Wachowiak, Ryżek, Magdziarz, Siemieniewski, Jaworski, Maj

Rezerwowi: Zieliński, Pompała, Frieske, Szeszuła, Sochalski, Jarosz, Lipiński