TWIERDZA CZARNKÓW

Kolejnych dwadzieścia meczy bez porażki na swoim stadionie wskazywało, że to Noteć jest faworytem derbowego spotkania z Płomieniem Połajewo w ramach szóstej kolejki V ligi.

Od początku inicjatywa należała do Noteci, co zaowocowało bramką Kamila Magdziarza w 9 minucie meczu. Po objęciu prowadzenia mecz wyrównał się i do końca pierwej połowy wynik nie uległ już zmianie. Drugą część lepiej rozpoczęli goście, którzy po strzale w 48 minucie Romana Koczorowskiego z rzutu karnego doprowadzili do wyrównania. Od tego momentu mecz stał się bardziej zacięty. Obie drużyny dążyły do strzelenia bramki, ale to Noteć zadała dwa kolejny ciosy:  Siemieniewski w 63 minucie oraz Chmielewski w 76 i dwudziesty pierwszy mecz bez porażki Noteci w Czarnkowie stał się faktem.

MKS NOTEĆ Czarnków – Płomień Połajewo 3-1

bramki MKS: Kamil Magdziarz, Jędrzej Siemieniewski, Marcin Chmielewski

Skład Noteci: SZYBIAK, BRODA, MICHAŁOWSKI, KAMIŃSKI, KINA, WACHOWIAK, POMPAŁA, SIEMIENIEWSKI, RYŻEK, MAGDZIARZ, MAJ

rezerwowi: OSTROMECKI, CHMIELEWSKI,LIPIŃSKI, SOCHALSKI, FRIESKE, JESSA, WARYKASZ