TRENUJEMY

Połowa okresu przygotowawczego do rundy wiosennej za nami. Przygotowania rozpoczęliśmy 15 stycznia i trenujemy głównie na boisku przy SP nr 1 oraz na siłowni,
Z zespołem definitywne pożegnali się Patryk Warykasz oraz Krystian Jarosz. Pierwszy zasilił barwy Korony Człopa, drugi natomiast Radwana Lubasz. Ponadto na testach w Lubuszanine Trzcianka przebywa Adrian Jessa. Trener Drozdowicz nadal nie będzie mógł skorzystać z Bartosza Bąbelczyka, Dawida Kwaschnika oraz Bartosza Jaworskiego, którzy leczą kontuzje. Testujemy dwóch zawodników którzy najprawdopodobniej zasilą naszą drużynę. Do drużyny dołączył Mikołaj Ostromecki z zespołu juniorów. Sztab szkoleniowy ciszy fakt że do pełni sił powrócił Kamil Magdziarz, który w rundzie jesiennej zmagał się z kontuzją. Do tej pory rozegraliśmy trzy mecze kontrolne kolejno wygrywając z Koroną Człopa 3-0 oraz Iskrą Szydłowo 5-1, a także przegrany sparing z drużyną Wiary Lecha Poznań 2-3. Trener wraz ze sztabem są zadowoleni z rozegranych meczów kontrolnych choć cały czas pracują aby gra wyglądała jeszcze lepiej.

Pierwszy mecz ligowy już 14 marca o godz.14.00 na boisku w Czarnkowie.