Szamotuły zdobyte

Sparta Szamotuły była rywalem naszej drużyny w trzeciej kolejce spotkań V-ligi.

Mecz od początku wyrównany, lecz już w 11 minucie akcja gospodarzy przynosi im prowadzenie po pięknym strzale zawodnika z Szamotuł. Od tego momentu zespół Noteci zaczyna narzucać swój styl gry, co przekłada się również na posiadani piłki. Kolejne fragmenty to kilka ciekawych sytuacji po bramką gospodarzy – wynik jednak bez zmian, brakuje skuteczności. Kiedy już wszyscy czekają na przerwę doskonałe podanie Feciucha do Jaworskiego i mamy upragnioną bramkę i wyrównanie. Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu. W 66 minucie dwójkowa akcja Maj – Feciuch i ten drugi zdobywa bramkę na 2-1.Wynik ustala wprowadzony na boisko Mikołaj Ostromecki, który zdobywa trzecią bramkę po indywidualnej akcji. Cieszą kolejne 3 punkty oraz coraz lepsza gra naszego zespołu.

SKŁAD NOTECI:

Szybiak, Rychlewski (Ziopaja), Broda, Kamiński, Feciuch, Magdziarz (Ostromecki), Michałowski (Kwiatkowski), Przygocki, Grygier (Kwaschnik), Frieske (Niżyński), Jaworski (Maj)

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę w Czarnkowie a naszym rywalem będzie Sparta Oborniki.

Foto: www.spartaszamotuly.pl