Skuteczna taktyka

Zmiana w założeniach taktycznych trenera Drozdowicza okazała się strzałem w dziesiątkę w wygranym przez Noteć 2-1 meczu z Iskrą Szydłowo.Zmotywowani zawodnicy Noteci bez kontuzjowanego Magdziarza oraz Michałowskiego – podstawowych zawodników naszej drużyny, rozpoczęli mecz w Szydłowie z dużym zaangażowaniem.  Bliscy objęcia prowadzenia byliśmy już w 2 minucie, kiedy to bardzo dobrej sytuacji nie wykorzystał Bartosz Jaworski. Jednak w 26 minucie to właśnie popularny „Jawor” po podaniu Roberta Maja, strzałem z 16 metra wyprowadza Noteć na prowadzenie! Gospodarze odpowiadają po składnej akcji w 40 minucie meczu i mamy 1-1. Bardzo dobre spotkanie rozgrywa Maj, który jest bardzo aktywny i to on właśnie po podaniu Wachowiaka ustala wynik spotkania w 65 minucie po pięknym strzale głową. Prowadzimy z liderem 2-1 i do końca meczu utrzymujemy korzystny wynik. 3 pkt. jadą do Czarnkowa!
Pochwalić należy cały zespół za zaangażowanie, wolę walki i zdrowie zostawione na boisku dotychczasowego lidera nasze grup.

Skład Noteci: OSTROMECKI, BRODA, KINA, KAMIŃSKI, SOCHALSKI, WACHOWIAK, RYŻEK, SIEMIENIEWSKI, POMPAŁA, MAJ, JAWORSKI, rezerwowi: ZIELIŃSKI, FRIESKE, SZESZUŁA, JESSA, LIPIŃSKI, CHMIELEWSKI, JAROSZ