PROFESOR MAJ

Mecz pucharowy z Sokołem Damasławek zespół Noteci rozpoczął w mocno zmienionym składzie w porównaniu do ostatniego meczu ligowego. Trener Drozdowicz dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Akcja z  9 minuty meczu przynosi prowadzenie po bramce Wachowiaka. Gospodarze wyrównują minutę później po błędzie naszej obrony i do przerwy mamy 1-1. Po przerwie na boisku pojawia się m.in. popularny Solar i już w pierwszej akcji zdobywa bramkę na 2-1. Na 3-1 podwyższa Frieske po podaniu Solara. Następnie Siemieniewski marnuje rzut karny, który doskonale broni bramkarz Sokoła. Gospodarze strzelają na 2-3 i kiedy wydaje się, że będziemy mieć nerwową końcówkę swoją drugą bramkę zdobywa rozgrywający dobre zawody Robert Maj. Do końca nic się nie zmienia i awans do półfinału stał się faktem.

Sokół Damasławek – MKS Noteć Czarnków 2-4

bramki dla MKS: Wachowiak, Frieske, 2x Maj

W półfinale spotkamy się z drużyną Polonii Jastrowie. Mecz odbędzie się 23.10 na boisku w Jastrowiu. Zapraszamy!