POMYLILI GWIZDKI

Kiedy sędzia meczu Noteć-Concordia odgwizdał przerwę nasi zawodnicy prawdopodobnie uznali to za gwizdek końcowy, bo na drugą połowę przysłowiowo”nie wyszli”.

Pierwsze 45 minut to znakomita gra zawodników Noteci. Składne akcje, walka o każdy metr boiska czego efektem był dwie bramki po znakomitych prostopadłych podaniach J.Frieske. Pierwszą zdobywa K.Magdziarz, drugą R.Maj. Prowadzimy 2-0. Sędzia kończy pierwszą połowę i… nikt nie umie sobie wytłumaczyć co się stało w drugiej połowie meczu.
Na murawę wychodzi zupełnie inny zespół Noteci: niedokładne podania, przegrane pojedynki, dużo strat, nietrafione zmiany. Pytań sztab szkoleniowy zadaję sobie dużo, ale jedno jest pewne, przegrał cały zespół. Wykorzystują to zawodnicy z Murowanej Gośliny, którzy strzelają pięć bramek i wygrywają wydawało się przegrany mecz 5-2.

Okazja do rehabilitacji już w najbliższy weekend, kiedy to zespół Noteci zagra w Trzemesznie. Miejmy nadzieję, że tym razem gwizdkiem kończącym mecz w Trzemesznie będzie dla naszych zawodników ten w 90 minucie.

Noteć Czarnków – Concordia Murowana Goślina 2-5

Bramki dla MKS: K.Magdziarz, R. Maj