PEWNE ZWYCIĘSTWO

W niezwykle upalną pogodę przyszło zmierzyć się drużynom Noteci oraz Sparty Złotów w ramach 2. kolejki piątej ligi. Na trybunach zasiadło około 200 osób, które obejrzały dobre, szybkie i ciekawe widowisko.

Początek meczu to nasza zdecydowana przewaga, która przynosi efekty już w 13 minucie spotkania. Po doskonałym podaniu Feciucha do Magdziarza i wykończeniu akcji przez tego drugiego obejmujemy prowadzenie. Na 2-0 podwyższa Grygier i na przerwę schodzimy z dwubramkową przewagą. Pierwsze 15 minut drugiej połowy to okres bardziej wyrównanej gry i kilka dogodnych sytuacji drużyny Sparty. Jedna z nich, po błędzie naszego obrońcy kończy się bramką na 2-1. Po tej akcji trener Drozdowicz decyduje się na zmianę. Zmęczonego Maja zastępuje Jaworski, który ma patent na pokonywanie bramkarzy Sparty Złotów. W poprzednim sezonie dwukrotnie pokonał on bramkarza w meczu w Złotowie i nie inaczej było tym razem. „Jawor” zdobył dwie bramki i mecz kończymy wynikiem 4-1!