Na remis w Złotowie

23.08. o godzinie 18.00 zespół seniorów Noteci Czarnków pojechał do Złotowa w ramach 3. kolejki V ligi grupy 1. Drużyna Adama Drozdowicza zremisowała ze Spartą Złotów 2-2.

Mecz od początku należał do gości, gdzie zespół zielono-białych był częściej przy piłce i tworzył sobie sytuacje bramkowe. Udokumentował to w 16. minucie Bartosz Jaworski, który okazał się być ważną postacią tego zespołu po transferze z Błękitnych Wronki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy stanie 1-0. Wydawało się, że Notecianie sięgną po pierwsze 3 punkty w sezonie aż do 75. minuty gdzie arbiter dopatrzył się rzutu karnego po wybiciu piłki przez jednego z naszych zawodników. Pewnie jedenastkę wykorzystał Jędrzej Wiśniewski. Był to moment próby dla zawodników Noteci i został on przetrwany bardzo dobrze. Jaworski po 5. minutach od straconego gola ponownie wpisał się na listę strzelców. Mówi się, że piłka nożna jest sportem nieprzewidywalnym i pokazała to tym razem. W 90. minucie bramkę na 2-2 zdobył również Wiśniewski i takim wynikiem zakończyło się spotkanie w Złotowie. „Ten remis traktujemy jak porażkę” – Mówi II trener Noteci Tobiasz Mueller.

Skład: – Karol Ostromecki – Patryk Warykasz, Damian Kamiński, Mikołaj Michałowski, Mariusz Kina – Hubert Sochalski, Jakub Frieske, Kacper Magdziarz – Szymon Wachowiak, Robert Maj, Bartosz Jaworski.

Kolejny mecz odbędzie się w sobotę przy ul. Nowej w Czarnkowie. Do Czarnkowa przyjedzie zespół Sparty Oborniki. Serdecznie zapraszamy!