MAMY FINAŁ!

Udzielając wywiadu po meczu w Szydłowie trener Drozdowicz powiedział, że następną okazją do spotkania zespołu Szydłowa z Notecią będzie finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Tak też się stanie, bo zarówno Iskra jaki i Noteć wygrały swoje mecze półfinałowe.

Czarnkowianie pojechali do mocno przebudowanej drużyny Polonii Jastrowie, która na drodze do półfinału pokonała wysoko innych V-ligowców z Margonina i Łobżenicy. Początek meczu dla drużyny z Jastrowia, która w 7 min. zdobywa bramkę po pięknym strzale z 16 metrów. Po straceniu bramki zawodnicy Noteci dążą do wyrównania, co udaje się w 30 min. kiedy bramkę na 1-1 zdobywa Maj po asyście Jarosza. Do przerwy mamy remis. Po zmianie stron zarysowuje się przewaga naszej drużyny. Nadchodzi 75 min. kiedy to Maj doskonale podaje do Jarosza, a popularnemu „Jajowi” nie zostaje nic innego jak umieścić piłkę w siatce i mamy 2-1. Do końca meczu wynik nie ulega zmianie i awans do finału staje się faktem. W drugim półfinale Stróżewo przegrywa u siebie z Szydłowem 1-5, tak więc 11 listopada wielki finał Noteć – Iskra.

Półfinał Pucharu Polski OZPN PIŁA ( 23.10.2019):

POLONIA JASTROWIE – NOTEĆ CZARNKÓW 1-2

bramki: R.Maj, K.Jarosz

Skład Noteci: OSTROMECKI, KINA [46’WARYKASZ], BRODA, MICHAŁOWSKI, KAMIŃSKI, WACHOWIAK, SIEMIENIEWSKI [17′ SOCHALSKI], RYŻEK, FRIESKE [76′.LIPIŃSKI], JAROSZ [80′ POMPAŁA], MAJ
rezerwowi: .ZIELIŃSKI, JESSA, SZESZUŁA