KOLEJNA WYGRANA

Bardzo dobry mecz obejrzeli kibice w Chodzieży pomiędzy naszą drużyną, a miejscową Polonią. Już w 4 minucie spotkania obejmujemy prowadzenie. Na strzał z 20 metrów decyduje się Frieske i na starcie prowadzimy 1-0. Kolejne minuty gry to dwie niewykorzystane sytuacje bramkowe sytuacje Jaworskiego oraz Magdziarza. W 36 minucie błąd popełnili nasi obrońcy, co wykorzystali zawodnicy Polonii, którzy wyrównali stan meczu na 1-1. Taki wynik utrzymuje się do końca pierwszej połowy. Po przerwie rysuje się przewaga naszego zespołu. Doskonała asysta Feciucha kończy się bramką na 2-1, której autorem jest Jaworski. Do końca meczu wynik się nie zmienia i kolejne 3 pkt. jadą do Czarnkowa.

Skład: Olesiński, Ziopaja (Kamiński), Broda, Rychlewski, Feciuch, Magdziarz (Maj), Przygocki, Michałowski, Grygier (Wachowiak), Frieske (Niżyński), Jaworski (Kwiatkowski)

Następny mecz już w sobotę z niepokonaną Pogonią Łobżenica.