GRAMY DALEJ!!!

Kiedy podczas losowania TOTOLOTEK PUCHARU POLSKI w Pile, Noteć wylosowała Wełnę Skoki, obecni na losowaniu Kierownik oraz Sekretarz klubu z Czarnkowa przyjęli to z radością, gdyż będzie okazja do rewanżu za nieudany mecz ligowy w Skokach, gdzie Noteć wysoko przegrała.

W środowe popołudnie kibice nie zdążyli jeszcze dobrze zasiąść na stadionie, a Noteć prowadziła już 1-0 po bramce R.Maja w 1 minucie meczu. Po 5 min. powinno być 3-0 i po meczu, ale popularny Solar przegrał dwa pojedynki sam na sam z bramkarzem gości. W 22 minucie doskonałe prostopadłe podanie Siemieniewskiego do Magdziarza i ten wychodzi oko w oko z bramkarzem Wełny, który broni rewelacyjnie i w tej sytuacji. W 28 minucie po centrze z rzutu wolnego bramkę zdobywa M. Michałowski. Kiedy wydaje się, że Noteć ma mecz pod kontrolą dwa ciosy po błędzie naszej obrony zadali piłkarze Wełny. W 45 minucie po faulu na R.Maju sędzia dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia J. Siemieniewski.

Po zmianie stron jeszcze więcej emocji. Czwartą bramkę dla Noteci zdobywa Maj po asyście Wachowiaka. Goście odpowiadają w 55 minucie z rzutu karnego i mamy 4-3. Następnie bramka J. Frieske po rzucie rożnym i znów prowadzimy dwoma bramkami. Jednak Skoki doprowadzają do wyrównania i mamy nerwową końcówkę meczu. W 89 minucie rzut wolny dla gości z 18 metrów doskonale broni debiutujący dziś w bramce Noteci J.Zieliński. I kiedy już wszyscy czekają na rzuty karne,Wachowiak kolejny raz ucieka obrońcy prawą stroną, wykłada piłkę Majowi, a ten ku uciesze kibiców Noteci zdobywa zwycięskiego gola na wagę awansu do 1/4 finału, gdzie zmierzymy się z Sokołem Damasławek.

MKS NOTEĆ CZARNKÓW – WEŁNA SKOKI 6-5

Bramki dla Noteci: