FINAŁ DLA ISKRY

Święto Niepodległości około 600-kibiców postanowiło spędzić na stadionie w Czarnkowie gdzie w finale Totolotek Pucharu Polski na szczeblu okręgu zmierzyły się drużyny Noteci Czarnków i Iskry Szydłowo.

Początek meczu należał do gości,którzy próbowali narzucić swój styl gry. Od 15 minuty inicjatywę przejęli zawodnicy Noteci, jednak akcji Wachowiaka i Jarosza nie udało się sfinalizować naszym napastnikom i do przerwy mamy 0-0. Po zmianie stron z minuty na minutę rosła przewaga Iskry Szydłowo, czego efektem była bramka zdobyta przez M.Wawszczaka w 65 minucie meczu. Noteć za wszelką cenę dążyła do wyrównania jednak bardzo dobrze spisywała się defensywa gości, nie pozwalając na zbyt wiele zawodnikom gospodarzy. W 92 minucie kontra drużyny Iskry kończy się bramką Damiana Buczka i cały mecz wynikiem 2-0 dla Szydłowa. Należy podkreślić bardzo dobrą frekwencję – dawno na meczu w Czarnkowie nie było tylu kibiców, co na pewno jest doskonałą promocją naszego miasta. Gratulacje dla zwycięzców oraz naszych zawodników za walkę i bardzo dobre widowisko. Gościom życzymy jak najdłuższej przygody w dalszych rundach Pucharu Polski. Dziękujemy władzą WZPN oraz OZPN Piła za zaufanie i możliwość organizacji Finału.

Do zobaczenia za rok? Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze staną na wysokości zadania i znowu zagramy w wielkim finale.