Przegrana juniorów z Wartą

Mecz z renomowana drużyna nie trafia się codziennie. Młody zespół Warty Poznań, bo o niej mowa zawitał do Czarnkowa w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej juniora starszego. Zawodnicy Czarnkowskiej Noteci mieli okazję zagrać z „zapleczem ” I zespołu Warty. Mecz od początku toczył się pod dyktando przyjezdnych, którzy raz za razem zagrażali Czarnkowskiej bramce. Do przerwy Warta prowadziła 1-0. Tuż po zmianie stron podwyższyła wynik na 2-0 egzekwując rzut karny. Trzecia bramka padła po strzale samobójczym jednego z defensorów Noteci. Honorową bramkę dla Noteciaków strzelił Damian Derdziak. Z naszej strony na pewno zabrakło większej wiary we własne umiejętności i bardziej agresywnej gry, które towarzyszyły nam w poprzednich spotkaniach.

MKS Noteć Czarnków – Warta Poznań 1-3

Bramka dla MKS: Damian Derdziak