Juniorzy wygrywają z SPN Szamotuły!

Szybko, skutecznie i agresywnie – tak w skrócie można opisać mecz pomiędzy Notecią a SPN Szamotuły.Noteciaki szczególnie w pierwszej połowie pokazały szybką i ciekawą grę. Już w 8 minucie Jakub Niżyński świetnym wślizgiem odzyskał futbolówkę i samotnie popędził w stronę bramki przeciwnika nie dając szans na interwencję bramkarzowi. Wygrywamy 1-0! Do przerwy czarnkowscy juniorzy schodzili do szatni prowadząc już 3-0. Na listę strzelców kolejno wpisali się Olek Mula oraz Hubert Sochalski.

Po zmianie stron SPN ruszyła do odrabiania strat. Na szczęście Noteć szybko zgasiła te zapędy strzelając bramkę na 4-0 , strzelcem bramki ponownie Mula. Goście honorowa bramkę zdobyli na 10 min. przed końcem spotkania.

MKS Notec Czarnków – SPN Szamotuły 4-1

bramki dla MKS: Mula 2x, Niżyński, Sochalski