Pierwszy punkt seniorów w nowym sezonie

17.08.2019 zespół seniorów MKS Noteć Czarnków zremisował bezbramkowo na własnym obiekcie z drugim z beniaminków V ligi – Czarnymi Czerniejewo. „Szanujemy ten punkt, ale mogliśmy w tym meczu pokusić się o zwycięstwo” – mówi I trener Adam Drozdowicz.

Mecz od samego początku odbywał się w ferworze w walki i dużej
intensywności. Widać było, że każdy z beniaminków chce pokazać, że jest tym mocniejszym spośród nowych zespołów w tych rozgrywkach.Pierwsza połowa należała w większości do zielono-białych. W drużynie gospodarzy cieszą na pewno sytuacje bramkowe stworzone po składnych, zespołowych akcjach. Jednak przyjezdni mieli też swój sposób na grę w którym byli konsekwentni i również przynosił im szanse na zdobycie bramki. W pierwszej połowie najbliżej zdobycia bramki byli Robert Maj i Szymon Wachowiak. Druga połowa meczu była dużo bardziej wyrównana. Ważnym a zarazem niekorzystnym momentem była druga żółta, a w konsekwencji czerwona dla pomocnika – Kamila Magdziarza.

Skład:

Karol Ostromecki – Łukasz Broda(64.Damian Kamiński), Hubert
Sochalski,Mikołaj Michałowski, Mariusz Kina – Kamil Magdziarz, Jakub
Frieske(55. Mateusz Ryżek, Jędrzej Siemieniewski(77. Patryk Warykasz) – Marek Pompała(55. Bartosz Jaworski), Robert Maj, Szymon Wachowiak( 66. Konrad Lipiński)

Kolejny mecz podopieczni trenera Adama Drozdowicza zagrają w piątek 23.08. w Złotowie z tamtejszą Spartą, a na kolejny mecz domowy zapraszamy 31.08 , gdzie Czarnkowianie zmierzą się ze Spartą Oborniki.