Pierwsza porażka

Dwie niepokonane drużyny spotkały się w 6-kolejce V-ligi.

Przed meczem dobre wieści z Murowanej Gośliny gdzie miejscowa Concordia pokonała Huragan Pobiedziska, który do tej pory nie doznał porażki. Wiadomo było, że zwycięzca meczu w Czarnkowie zasiądzie samodzielnie na fotelu lidera.

Pierwsza połowa zdecydowanie po stronie gości, którzy zdobyli trzy bramki. Nasi zawodnicy rozgrywali zdecydowanie najsłabsze 45 min. w tym sezonie. Po przerwie rysuje się przewaga naszego zespołu. Łapiemy kontakt po faulu w polu karnym na Przygockim i bramce Feciucha.

Jednak chwilę później po kolejnym błędzie naszych obrońców goście zdobywają czwartą bramkę i już wiadomo, że 3 pkt pojadą do Łobżenicy. Na pocieszenie przepiękną bramkę z połowy boiska zdobywa Magdziarz i ustala wynik na 2-4.

Przyszły tydzień to dwa mecze naszej drużyny. W środę o godz.17.00 spotkanie pucharowe w Krzyżu z miejscową Drawą, natomiast w niedzielę trudny wyjazd do Pobiedzisk na mecz z Huraganem. Początek meczu w Pobiedziskach o godz.15.00

SKŁAD NOTECI:

Olesiński, Broda, Kamiński, Rychlewski (Łoboda), Feciuch, Magdziarz, Wachowiak (Niżyński), Michałowski (Ziopaja), Przygocki, Maj (Kwiatkowski), Jaworski (Kwaschnik)