Leśnik zatrzymany!

Podbudowani pięcioma zwycięstwami z rzędu zawodnicy Leśnika Margonin przyjechali do Czarnkowa z chęcią podtrzymania swej passy.

Jednak jak pamiętamy Noteć nie przegrała już od dwudziestu trzech spotkań u siebie. Kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obu zespołów. Szybkie tempo meczu, składne akcje, oraz interwencje bramkarzy mogły się podobać. Do przerwy 0-0.
Po przerwie spotkanie podobne do pierwszych 45 minut. Akcja za akcję, kiedy w końcu nadchodzi 56 minuta. Prawą stroną Wachowiak ucieka obrońcy gości, dośrodkowuje wzdłuż bramki, a tam popełnia błąd bramkarz Leśnika i mamy 1-0.
Pomimo jeszcze kilku sytuacji z obu stron, wynik do końca się nie zmienia i Noteć dopisuje sobie kolejne 3 pkt.W następnej kolejce nasi piłkarze udadzą się na trudny teren do jednego z faworytów ligi Iskry Szydłowo. Mecz w sobotę o godz.13.00.

MKS Noteć Czarnków – Leśnik Margonin 1-0

bramka: Szymon Wachowiak

Skład Noteci:
Ostromecki, Broda,  Michałowski, Kamiński, Kina, Wachowiak, Magdziarz, Siemieniewski, Frieske, Jaworski, Maj oraz

Zieliński, Sochalski, Jessa, Pompała, Lipiński, Chmielewski, Ryżek

Zobacz pełną tabelę Ligi Międzyokregowej tutaj: