Juniorzy wygrywają z Tarnovią!

Pewni swoich umiejętności w słoneczną niedzielę udaliśmy się do Tarnowa Podgórnego na mecz z tamtejszą Tarnovią.

Od samego początku przejęliśmy inicjatywę na boisku i raz za razem zagrażaliśmy bramce gospodarzy. Tarnovia swoją pierwszą akcje bramkową zamieniła na gola wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Stracony gol podziałał na czarnkowskich zawodników jak płachta na byka i swoje ataki przeprowadzali ze zdwojoną siłą. Bramkę na 1×1 zapoczątkował Derdziak, który powalczył w środku pola i zagrał do Muli. Ten świetnym podaniem uruchomił Kubiaka, który w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w siatce. Po przerwie piękną główką popisał się Rychlewski wykorzystując świetne dogranie z rzutu rożnego Olka Muli. Ozdobą meczu była bramka Oskara Wyrwy z rzutu wolnego z ok. 30 metrów.

Tarnovia Tarnowo Podgórne-MKS Noteć Czarnków 1-3

Bramki dla MKS: Kubiak, Rychlewski, Wyrwa