1 miejsce na turnieju o „Puchar Stacji Zdrowego Uśmiechu” w Rosku chłopców z rocznika 2010/2011

Zmagania rozpoczęliśmy w grupie B, odnosząc komplet zwycięstw z zespołami z AP Reissa Czarnków, AS Wronki oraz Notecią Rosko. z zespołami z AP Reissa Czarnków, AS Wronki oraz Notecią Rosko. Fazę grupową zakończyliśmy na pierwszym miejscu z bilansem bramek 11-0!
W ćwierćfinale rozegraliśmy spotkanie z zespołem Radwana Lubasz, w regulaminowym czasie gry był wynik 0-0 o awansie zadecydowały rzuty karne, okazaliśmy się lepsi wygrywając 2-1. W półfinale spotkaliśmy się z zespołem Noteci Rosko I, odnosząc pewne zwycięstwo 4-1👏⚽️. Wielki finał to ponowne spotkanie z zawodnikami AP Reissa Czarnków, po zdrowej, sportowej rywalizacji po 10 minutach gry, żaden z zespołów nie potrafił zdobyć zwycięskiej bramki, i o zwycięstwie w całym turnieju decydował konkurs rzutów karnych, gdzie ponownie wygrywamy je 2-1!!! Najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Jan Nowak, natomiast nagrodę specjalną od sponsora zawodów otrzymał nasz bramkarz Mateusz Kłos, który w całym turniej świetnie się spisywał, wielokrotnie bronił nasz zespół przed utratą bramki.
Brawo zespół !!! Podziękowania dla licznie przybyłych i głośno dopingujących rodziców, oraz organizatora za sprawnie przeprowadzone zawody.

Wyniki:
MKS – AP Reissa Czarnków 2:0 bramki:  Mikołajewski x2

MKS – Akademia Sportu Wronki  3:0 bramki: Nowak x2, Mikołajewski

MKS – Noteć Rosko II 6:0 bramki: Nowak x3, Perz x2, Jessa

Ćwierćfinał: MKS – Radwan Lubasz  0:0 ( 2-1 rzuty karne )

Półfinał: MKS – Noteć Rosko 4:1 bramki : Nowak x2, Mikołajewski, Pertek

Finał: MKS – AP Reissa Czarnków 0-0 ( 2-1 rzuty karne )

Zagraliśmy w składzie: W.Perz, C.Jechalik, W.Jessa, R.Czarnecki-Matz, W.Jędrzejowska, P.Mikołajewski, O.Pertek, J.Nowak, M. Kłos, N. Kowalewski.

SPONSORZY

acus-transport